Social- och hälsovårdsnämndens sektion

puheenjohtaja
Peura Sirpa, Apteekkari, kok.
Tarjantie 16, 01400 Vantaa

sirpa.peura@vantaa.fi
varapuheenjohtaja
Nieminen Miikku, Hallituksen puheenjohtaja, sd.
Peltokulma 6 A, 01690 Vantaa

miikku.nieminen@vantaa.fi
jäsen
Ayub Saba, sd.

+358 40 415 2860
saba.ayub@vantaa.fi
jäsen
Eva Lasse, Kauppateknikko,LKV, ps.
Uudentuvantie 13, 01680 Vantaa
+358 400 212 221
lasse.eva@vantaa.fi
jäsen
Lustig Markus, kok.


markus.lustig@vantaa.fi
jäsen
Varpula Minna, vihr.


minna.varpula@vantaa.fi
varajäsen
Kurki Piia , konseptipäällikkö, sairaanhoitaja AMK, kok.

+358 44 030 9850
piia.kurki@vantaa.fi
varajäsen
Luodeslampi Juha, vihr.


juha.luodeslampi@vantaa.fi
varajäsen
Nokkala Jorma, sd.


jorma.nokkala@vantaa.fi
varajäsen
Pitkänen Eeva, sd.


eeva.pitkanen@vantaa.fi
varajäsen
Tawasoli Eva, Terveydenhoitaja, vihr.
keimolankaarre 9 c 87, 01700 Vantaa
+358 40 578 2294
eva.tawasoli@vantaa.fi
varajäsen
Virkkunen Matti, kok.


matti.virkkunen@vantaa.fi

Nyheter

Twitter