Revisionsnämnden

Ordförande

puheenjohtaja
Jääskeläinen Pietari, sin.
Vantaa
+358 50 582 9444
pietari.jaaskelainen@vantaa.fi

Vice ordförande

varapuheenjohtaja
Atiye Minna, psykologi, opettaja, vihr.

+358 41 437 5118
minna.atiye@vantaa.fi

Medlemmar

jäsen
Ahokas Siri, luokanopettaja (KM), lastentarhanopettaja (KK), kok.

+358 50 346 7551
siri.ahokas@vantaa.fi
jäsen
Eklund Tarja, Leipomotyöntekijä, sd.
Vantaa
+358 40 827 7867
tarja.eklund@vantaa.fi
jäsen
Eskelinen Jarno, Toiminnanohjaaja, sd.
Kielotie 38 B 41, 01300 Vantaa
+358 45 219 7553
jarno.eskelinen@vantaa.fi
jäsen
Jääskeläinen Jouko, Valtiotieteiden tohtori, kd.

+358 50 512 0782
jouko.jaaskelainen@vantaa.fi
jäsen
Kaukola Ulla, kaupunginvaltuutettu, SDP:n valtuustoryhmän 1. vpj, sd.

+358 41 503 5175
ulla.kaukola@vantaa.fi
jäsen
Kurki Piia , konseptipäällikkö, sairaanhoitaja AMK, kok.

+358 44 030 9850
piia.kurki@vantaa.fi
jäsen
Leppänen Janne, turvallisuusasiantuntija, kok.
01510 Vantaa
+358 44 990 1000
janne.leppanen@vantaa.fi
jäsen
Linnainmäki Joel, vihr.

+358 40 500 5512
joel.linnainmaki@vantaa.fi
jäsen
Sillanpää Minttu, vas.

+358 44 348 2312
minttu.sillanpaa@vantaa.fi

Ersättare

varajäsen
Aura Anssi, Kaupunginvaltuutettu, valtuustoryhmän puheenjohtaj, vihr.
Safiirikuja 7 A 13, 01700 Vantaa

anssi.aura@vantaa.fi
varajäsen
Chen Jenni, kok.

+358 50 512 6568
jenni.chen@vantaa.fi
varajäsen
Kiljunen Kimmo, sd.

+358 40 193 6882
kimmo.kiljunen@vantaa.fi
varajäsen
Laakso Päivi, Työsuojelutarkastaja, sd.
Sahakuja 7 B, 01650 Vantaa
+358 44 301 0068
paivi.laakso@vantaa.fi
varajäsen
Letto Pirkko, johtava hammaslääkäri, sd.

+358 50 370 6756
pirkko.letto@vantaa.fi
varajäsen
Lundell Kai-Ari, Luokanopettaja, ps.
Uurrekuja 11 b 3, 01650 Vantaa
+358 456 356 278
kai-ari.lundell@vantaa.fi
varajäsen
Raja-Aho Maarit, Palvelutalon esimies, TtM, opettaja, Terveydenhoit, kok.
01630 Vantaa

maarit.rajaaho.lh@vantaa.fi
varajäsen
Silvennoinen-Hiisku Sveta, FM, vihr.
Kaarenmäenkuja 1 E44, 01610 Vantaa

sveta.silvennoinen@vantaa.fi
varajäsen
Tyystjärvi Kati, vas.

+358 40 901 5214
kati.tyystjarvi@vantaa.fi
varajäsen
Vähäkangas Jussi, kesk.

+358 50 66 310
jussi.vahakangas@vantaa.fi
varajäsen
Åstrand Stefan, r.


stefan.astrand@vantaa.fi

Nyheter

Twitter